Greška
  • JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 935

+385 95 91 20 205 croswimming@gmail.com

Kristijan Vincetić brončani na 100 m delfin

Došao je i prošao posljednji dan prvenstva i naš oproštaj je bio u stilu. Kristijan Vincetić osvojio je treće mjesto u disciplini 100m leptir klasa S9 u vremenu 1.00.70. U istoj disciplini u finalu je nastupio i Kristijan Mamić koji je isplivao osobni rekord u vremenu 1:07.60 i zauzeo osmo mjesto, dok je prvi bio Federico Morlacchi ( ITA ) 59.60 , a drugi je bio Alexander Skaliukh ( RUS ) 1:00.09. Nataša Sobočan nastupila je u finalu discipline 100m prsno klase SB6 i osvojila četvrto mjesto. Još su nastupili Ante Rađa i Matija Grebenić, koji su svoje nastupe završili u kvalifikacijama s time da je Rađa isplivao osobni rekord. Rezime cijelog natjecanja: nastupilo je 375 natjecatelja ( 210 muških i 165 žena ) iz 37 zemalja. Naši plivači nastupili su u 27 disciplina i od toga su izborili 16 finala i imali jedno drugo, jedno treće, jedno četvrto, dva peta, pet šestih, jedno sedmo i pet osmih mjesta. U svim nastupima isplivali su 12 osobnih rekorda. U poretku zemalja zauzeli smo 22. mjesto. Naša reprezentacija vraća se u Zagreb 11.08. u 13:15h na aerodrom Pleso. Službeni zapisnik i rezultati, kao i praćenje u živo moguće je pratiti i skinuti s stranice prvenstva: www.paralympic.org/eindhoven-2014/schedule-results