+385 95 91 20 205 croswimming@gmail.com

28. otvoreno prvenstvo Njemačke

28. OTVORENO PRVENSTVO NJEMAČKE U PLIVANJU ZA OSOBE S INVALIDITETOM – IDM 2014. BERLIN, 24.-27.04.2014.Plivačka reprezentacija HPOa i HPSOIa nastupila je na prvenstvu u sljedećem sastavu: Lukša Backović, Tomi Brajša, Petra Brletić, Marija Horvačić, Karlo Knežević, Kristijan Mamić, Ante Rađa, Antonia Radoš, Leonardo Renić, Dino Sinovčić, Nataša Sobočan i Kristijan Vincetić. Plivači i plivačice bili su u pratnji izbornika Slobodana Glavčića, trenera Igora Berislavića, Ferdinanda Majora i Matijane Staničić te fizioterapeuta Hrvoja Vlahovića.

berlin-2014U konkurenciji 600 natjecatelja iz ukupno 116 klubova i reprezentacija, naši članovi su u 52 individualna nastupa i jednoj štafeti isplivali 22 osobna rekorda, isplivali 12 MQSa za IPC EP i 6 METa za IPC EP i imali 3 diskvalifikacije. Štafeta u disciplini 4x100mješovito (Dino SInovčić, Kristijan Mamić, Kristijan Vincetić i Karlo Knežević ) osvojila je prvo mjesto i dečki su isplivali državni rekord. Naši članovi su osvojili ukupno 14 medalja od toga 5 zlata, 5 srebra i 4 bronce, te su plivali u 5 MD A finala i 2 MD B finala.

Rezultati reprezentacije-PDF dokument

Kompletne rezultate možete pronaći na službenoj stranici organizatora.

http://www.idm-schwimmen.de/en/results/